Kişisel Gelişim Eğitimlerimiz

Kurumların sürdürülebilir başarı elde etmesinde “Yönetsel Beceriler”i gelişmiş yetenekli yöneticiler kritik öneme sahiptir. “Yönetsel Beceriler” programlarımızla farklı kademelerde görev alan yöneticilerin gelişim ihtiyaçlarına hizmet vermekteyiz.
Detay Bilgi

Ekonomi ve Finans Eğitimlerimiz

Kame Danışmanlık olarak Ekonomi ve Finans eğitim programlarımızla kurumlara her düzeydeki çalışan ihtiyaçları doğrultusunda eğitim hizmeti vermekteyiz.
Detay Bilgi

Dijital Eğitim Hizmetlerimiz

Mekan ve zamana bağlı kalmaksızın elektronik ortamı kullanarak bilgi paylaşımı yapıyoruz. Simülasyon eğitimlerimiz, E- Öğrenme içeriklerimiz ve video eğitimlerimizle dijital kulvarda hizmet vermekteyiz.
Detay Bilgi

Danışmanlık Hizmetlerimiz

Kame ; ekonomi ve finansal yönetim, organizasyonel ve stratejik yapılanma, ROI ödül süreçleri, satınalma denetimi , aile şirketleri gibi konularda danışmanlık hizmeti vermekte, koçluk ve mentorluk yapmaktadır.
Detay Bilgi

Ölçme-Değerlendirme (Assessment)

Günümüzde şirketlerin en önemli ve en sorunlu konularından biri de çalışanlarının performanslarının ölçme ve değerlendirmesidir. Çalışanların performansının ölçülmesi kadar çalışanın yetkinliğini ölçmek ve belirlemek de bir o kadar önem arz etmektedir.
Detay Bilgi

Çalıştaylar

Kurumların tüm veya belli bir paydaşlarını bir araya getirerek belli bir konudaki sorunlarını çözmek veya bir konuda strateji yaratmak ya da kurum kültürünü oluşturmak için çalıştaylar düzenliyoruz.
Detay Bilgi